ЗСУ майже завершили оточення росіян в Лимані - ISW (МАПА)

Збройні сили України майже завершили оточення російського угруповання в Лимані та перерізали критичні наземні лінії зв’язку. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

"Українські війська, ймовірно, майже завершили оточення російського угруповання в Лимані та перерізали критичні наземні лінії зв’язку (ГЛОКС), які підтримують російські війська в районі Дробишеве-Лиман", - йдеться у повідомленні.

Російські джерела вказували, що українські війська, ймовірно, завершили оточення російського угруповання в районі Лимана станом на кінець дня 29 вересня. 

"Відомий російський військовий кореспондент повідомив, що українські війська прорвали російську оборону в районі Ставок, за 10 км на північ від Лиману, і перерізали дорогу Торське-Дробишеве, яка є останнім шляхом постачання та виїзду для російських елементів, які утримують лінію на захід від Лиману", - зазначає ISW.

Як повідомлялося раніше, окупанти РФ визнали критичне становище російських військ на Лиманському напрямі.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті