Вступ Білорусі у війну залишається вкрай малоймовірним - ISW

Вступ Білорусі у війну в Україні на боці росії залишається дуже малоймовірним через низку внутрішніх наслідків, які така дія матиме для режиму президента Олександра Лукашенка, а також через обмежений білоруський військовий потенціал. Про це пише Інститут вивчення війни (ISW).

Російські та білоруські офіційні особи продовжують висвітлювати двосторонню оборонну співпрацю між росією та Білоруссю як засіб увічнення давньої інформаційної операції про те, що Білорусь вступить у війну в Україні від росії. Вступ Білорусі до війни залишається вкрай малоймовірним, як і раніше оцінював ISW.

Міністр оборони Білорусі Віктор Хренін 2 листопада повідомив, що росія та Білорусь провели щорічне засідання Спільної колегії міністерств оборони з метою посилення "спільного військового потенціалу" Союзної держави росії та Білорусі для протидії "викликам та загрозам військового характеру".

Заява Хреніна, ймовірно, має на меті продемонструвати постійну лояльність Білорусі до росії і представити Заходу імідж білорусько-російської військової єдності.

Тому засідання Спільної колегії міністерств оборони є продовженням узгоджених зусиль як Білорусі, так і росії щодо впровадження інформаційної операції з метою притиснути українські війська до північного кордону та заповнити інформаційний простір.

Як повідомлялося раніше, ЗСУ активно посилюють оборону Києва.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті