Ворог продовжує обстрілювати Донеччину, на Горлівському напрямку загинула людина

Рашисти продовжили обстрілювати населені пункти Донецької області протягом останньої доби, на Горлівському напрямку загинув мирний мешканець. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко у своєму Телеграм-каналі 9 грудня.

"Вночі росіяни продовжували обстріли у центральній та північній частинах Донеччини, – сказано в повідомленні. – На Волноваському напрямку під обстріли потрапила Вугледарська громада – Вугледар та Новоукраїнка. Без постраждалих, але є пошкодження".

Уточнюється, що на Донецькому напрямку були поодинокі та масовані обстріли Авдіївки. Також під вогонь потрапив Гірник Курахівської громади – пошкоджено 2 приватні будинки, без жертв.

Підкреслюється, що на Горлівському напрямку одна людина загинула і троє дістали поранення у Торецькій громаді.

"Також серйозної шкоди росіяни завдали у Костянтинівці: пошкоджено 6 житлових двоповерхівок та будівля неробочої лікарні", – написав Кириленко.

Він закликав мешканців Донецької області вчасно евакуюватись.

Раніше повідомлялось, що окупанти вбили ще 5 мирних мешканців Донецької області.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.03.2025
12:38

«Нам таке перемир'я абсолютно не потрібне». Російські ЗМІ про Україну

«Якщо домовленості заваляться і Трамп вирішить умити руки, то все, звісно, продовжиться. Причому на допомогу європейців Україна може особливо не розраховувати. Щоб розкрутити свій ВПК, Європі потрібно років 10, не менше».
Країна
17.03.2025
16:00

Політолог Костянтин Матвієнко про перспективи перемир'я: Путін буде тягнути час, це його звична тактика

Росія в жодному разі не погодиться на перемир'я, тому це все марні розмови. Чесно кажучи, можна погоджуватися на всі вимоги Трампа, тому ще все одно Путін не піде на пропозиції, які буде висувати президент США.
Донбас
16.03.2025
20:24

Тридцять срібняків: зарплата у журналістів-зрадників хороша, але маленька... Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня колишні українські журналісти, які нині працюють на пропагандистську машину Кремля, несміливо обурилися, що їм перестали виділяти і без того невелику плату за зраду. Під час обговорення цієї «несправедливості» з'ясувалося, що дорогою...
Всі статті