Путін демонструє, що навіть Трамп не є тією людиною, через яку РФ може розмінюватись на власні національні інтереси - політолог

Путін гальмує процес перемир'я саме на технічному рівні. Про це в коментарі "ОстроВу" розказав політолог, голова Центру аналізу і стратегій Ігор Чаленко.

"РФ вийшла з публічною конструкцією, що вони за мирне врегулювання, за завершення війни. Але нюанс полягає в тому, що Путін гальмує процес саме на технічному рівні, що було прогнозовано експертами. Навіть у заяві  Кремля за підсумками розмови йдеться про те, що Трампу озвучені чисельні побоювання режиму моніторингу під час режиму припинення вогню. Це говорить про те, що політично Путін нібито "за", і якісь кроки він робить (режим припинення вогню по енергетиці та тема обміну військовополоненими). З іншого боку, не змінюєтьсяподальший рух російських окупаційних сил, немає жодних команд військовим хоча б зменшити активність", - сказав він.

За словами політичного експерта, це свідчить про те що Путін намагається зберегти контакти з Трампом, але продовжує продукувати власний наратив, таким чином підвищуючи ставки.

"Путін демонструє, що навіть Трамп не є тією людиною, через яку Росія може розмінюватись на власні національні інтереси. Тому такий гібридний контакт з шанобливою риторикою та відсутністю результатів ми будемо спостерігати в подальшому", - підкреслив Ігор Чаленко.

Як повідомлялося раніше, Путін обрав шлях затягування перемовного процесу та продовження війни: політолог підбив підсумки переговорів США та РФ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
13.04.2025
18:00

Російський прем'єр-міністр «ДНР» спростував заяви Пушиліна про швидке перетворення «республіки» на квітучий сад. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок "ДНР" відвідав російський Ростов-на-Дону, де з трибуни чергового пропагандистського форуму про "відродження" окупованих територій України намалював утопічну картину світлого майбутнього Донбасу.
Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Всі статті