ВПС США показали відео з атакою російського винищувача на американський безпілотник

Європейське командування США опублікувало відео з атакою російськими винищувачами Су-27 дрону MQ-9 Reaper. Відповідне відео 16 березня з'явилося на YouTube.

Відео було знято з камери на нижній частині дрону. На ньому показано момент зі скиданням палива російськими літаками. Також показано і безпосередню атаку на безпілотник.

Після атак російських Су-27 зв'язок з дроном ненадовго було втрачено. За даними Європейського командування США, безпілотник втратив зв'язок на хвилину.

Для публікації відео було відредаговано і відновлено, коли відновилася трансляція. Також можна помітити, що одна з лопатей пропелера MQ-9 Reaper пошкоджена після зіткнення з Су-27.

Нагадаємо, раніше в Держдепі США припустили, що інцидент із безпілотником MQ-9 та російськими Су-27 у Чорному морі був ненавмисним.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті