ВПО з Луганщини у Києві можуть отримати ваучер на навчання за професією "Водій автотранспортних засобів" категорії D

Ваучер на навчання за професією "Водій автотранспортних засобів" категорії D можуть отримати переселенці з Луганської області у Києві. Про це повідомила Старобільська РВА у Телеграм 25 червня. 

"Луганський обласний центр зайнятості пропонує внутрішньо переміщеним особам отримати ваучер на навчання у м. Київ за професією "Водій автотранспортних засобів" категорія D", - йдеться в повідомленні.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном +38-050-587-43-02.

Заявку на отримання ваучера можна заповнити онлайн на сайті Луганського обласного центру зайнятості. Зазначається, що сума ваучеру має бути не більше 30280 грн. Якщо вартість навчання є більшою, то різницю клієнт оплачує самостійно.

Раніше повідомлялось, що люди старші за 75 років та особи з інвалідністю з Луганщини у Харкові можуть отримати пакети з допомогою.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті