Військові об'єкти в Криму та Чорноморський флот необхідно вражати з РСЗВ - Скибицький

Військові об'єкти в окупованому Криму та кораблі Чорноморського флоту РФ є одними із цілей для України, які потрібно вражати американськими реактивними системами залпового вогню, оскільки сьогодні Крим – хаб для росії для переміщення всієї техніки та озброєння. На цьому наголосив представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скибіцький 16 липня.

Він відповів на запитання, чи може Україна використовувати системи HIMARS та MLRS M270 для ударів територією Криму.

"В даний час Кримський півострів став хабом для переміщення всієї техніки та озброєння, що йде з РФ у південні райони нашої держави. Отже, перш за все скупчення військової техніки, боєприпасів та інших матеріалів, які зосереджуються в Криму, а потім прямують для забезпечення російських окупаційних військ", – проінформував представник розвідки.

За його словами, росія активно використовує Чорноморський флот для ракетних ударів по Україні. Насамперед, окупанти використовують "Калібри", фрегати, малі ракетні кораблі та підводні човни. Вони постійно несуть бойове чергування, чекають на команди, а потім виконують пуски.

"Тому це також одна з цілей, які необхідно уразити, щоб підтримувати безпеку наших громадян, наших об'єктів та України загалом", - зазначив Скибицький.

Як раніше повідомлялося, 16 липня рашисти запустили Україною шість ракет з району Каспійського моря: чотири були збиті.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті