Влада Татарстану, що "шефствує" над Лисичанськом, "нарахувала" в окупованому місті 37 тисяч осіб

Окупаційна влада заявила, що в Лисичанську зараз у них на обліку зареєстровано 37 тисяч жителів - тоді як на момент окупації проживало близько 7-9 тисяч. Цифру в 37 тисяч озвучив віцепрем'єр Татарстану Євген Варакін в інтерв'ю росЗМІ, опублікованому 29 листопада

"На момент, коли ми зайшли в Лисичанськ, населення міста становило 7-9 тисяч осіб, це в липні минулого року. А зараз у нас на обліку 37 тисяч осіб", - сказав Варакін.

Уточнюється, що Татарстан призначений російською владою "регіоном-шефом" окупованих Лисичанська і Рубіжного, і сам Варакін проживає в Лисичанську вже майже півтора року.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Сєвєродонецьку мешкає 8-10 тисяч жителів, у Лисичанську приблизно стільки ж, а загалом у Сєвєродонецькому районі, до складу якого входять найбільші окуповані міста цієї частини області - Лисичанськ та Рубіжне, - близько 40 тисяч. Яким чином Варакін нарахував у Лисичанську 37 тисяч місцевих жителів, невідомо.

Сам він свою "статистику" пояснив так: "Це видно за кількістю машин, за кількістю людей на вулицях. І лікарі нам підтверджують це за кількістю людей, які звертаються по медичну допомогу". 

Щодо того, звідки взялися ці люди, представник окупантів уточнив, що це нібито ті місцеві жителі, які після повномасштабного вторгнення виїхали до РФ. "Ті, хто поїхав на нашу сторону, потихеньку почали повертатися", - сказав Варакін. 

Раніше в мережі показали розбиті обстрілами будинки в околицях окупованого Лисичанська Луганської області

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті