Влада Татарстану, що "шефствує" над Лисичанськом, "нарахувала" в окупованому місті 37 тисяч осіб

Окупаційна влада заявила, що в Лисичанську зараз у них на обліку зареєстровано 37 тисяч жителів - тоді як на момент окупації проживало близько 7-9 тисяч. Цифру в 37 тисяч озвучив віцепрем'єр Татарстану Євген Варакін в інтерв'ю росЗМІ, опублікованому 29 листопада

"На момент, коли ми зайшли в Лисичанськ, населення міста становило 7-9 тисяч осіб, це в липні минулого року. А зараз у нас на обліку 37 тисяч осіб", - сказав Варакін.

Уточнюється, що Татарстан призначений російською владою "регіоном-шефом" окупованих Лисичанська і Рубіжного, і сам Варакін проживає в Лисичанську вже майже півтора року.

Раніше повідомлялося, що в окупованому Сєвєродонецьку мешкає 8-10 тисяч жителів, у Лисичанську приблизно стільки ж, а загалом у Сєвєродонецькому районі, до складу якого входять найбільші окуповані міста цієї частини області - Лисичанськ та Рубіжне, - близько 40 тисяч. Яким чином Варакін нарахував у Лисичанську 37 тисяч місцевих жителів, невідомо.

Сам він свою "статистику" пояснив так: "Це видно за кількістю машин, за кількістю людей на вулицях. І лікарі нам підтверджують це за кількістю людей, які звертаються по медичну допомогу". 

Щодо того, звідки взялися ці люди, представник окупантів уточнив, що це нібито ті місцеві жителі, які після повномасштабного вторгнення виїхали до РФ. "Ті, хто поїхав на нашу сторону, потихеньку почали повертатися", - сказав Варакін. 

Раніше в мережі показали розбиті обстрілами будинки в околицях окупованого Лисичанська Луганської області

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті