Віцепрезидент ЄК впевнена, що Україна створить необхідну систему боротьби з корупцією

Віцепрезидент Єврокомісії з питань цінностей та прозорості Вєра Юрова впевнена, що в Україні буде створено належну систему боротьби з корупцією. Про це вона заявила на зустрічі з керівництвом ВР та представниками фракцій і груп 27 листопада, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"Ми з неймовірним захопленням ставимось до вас і до того прогресу, що ви демонструєте, впроваджуєте реформи, які є дуже складними... Хочу бути автентичним свідком тієї роботи, що ви проробили. Впевнена, що повернусь із посилом, що Україна робить усе можливе, щоб забезпечити створення належної системи боротьби з корупцією", - заявила Юрова. 

У свою чергу перший заступник голови Верховної Ради Олександр Корнієнко наголосив на рішучості парламенту завершити роботу над законопроєктами, ухвалення яких необхідне для початку переговорів України щодо вступу до Європейського Союзу.

"Ми маємо позитивні результати реалізації двох кроків, викладених у Звіті Єврокомісії щодо антикорупційної політики", - зазначив Корнієнко, додавши, що вже триває робота над законопроєктами про права національних меншин і про лобізм.

Віцеспікерка Верховної Ради Олена Кондратюк також зазначила, що всі фракції та групи розуміють відповідальність та історичну місію цього скликання парламенту - наблизити можливості України до вступу в Євросоюз.

За її словами, українське суспільство пов'язує вступ до Євросоюзу з безпекою. 

"Понад 60% наших людей говорять і вірять, що якщо вони вступають до ЄС, то забезпечують своє право на безпеку", - зазначила Кондратюк.

Нагадаємо, віцепрезидент Єврокомісії прибула до Києва 27 листопада та запевнила у підтримці України, "скільки буде потрібно". 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті