Вірменія подала до суду ООН позов проти Азербайджану

Вірменія подала позов проти Азербайджану до суду ООН за звинуваченням у дискримінації в Нагірному Карабасі. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на News.

Азербайджану до Міжнародного суду ООН у зв'язку з імовірним порушенням Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації щодо вірменського населення Нагірного Карабаху.

"Республіка Вірменія, посилаючись на статтю 41 статуту і статтю 73 регламенту суду, направила вчора до суду прохання про вказівку тимчасових заходів для збереження і захисту прав, закріплених у Міжнародній конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації", - зазначили в прес-релізі суду.

Єреван закликає суд ООН підтвердити зобов'язання Азербайджану щодо відмови "від вчинення будь-яких дій, прямо або побічно спрямованих на витіснення етнічних вірмен, що залишилися, з Нагірного Карабаху".

Як повідомлялося, міноборони Азербайджану показало, як знищують "військові об'єкти" в Карабасі. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Всі статті