Верховна Рада підтримала збільшення термінів відпусток і виплат військовим

Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт, за яким військові зможуть розраховувати на збільшену відпустку і на додаткові виплати. Про це 30 травня повідомляють на офіційному сайті парламенту.

"Перемога! Рада збільшує відпустки військовим! За - 333 нардепи. Офіційно - 40 днів! Дозволяється відпустка 30 днів і ще 10 днів за сімейними обставинами", - написав нардеп Олексій Гончаренко.

Йдеться про законопроєкт №9342. Наразі документ затверджено в першому читанні, він очікує на голосування в другому, коли буде остаточне затвердження. Крім цього, цей проєкт також повертає виплати додаткових винагород на час дії воєнного стану на суму від 30 до 100 тисяч гривень.

Ба більше, затверджуються додаткові виплати в розмірі 6 тисяч гривень на місяць для строковиків - пропорційно часу проходження військової служби. Для курсантів випадає додаткова нагорода в 2350 гривень на місяць. Для інструкторів - розмір додаткової нагороди - залежно від рівня, інтенсивності та напрямів підготовки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Верховній Раді пропонують додати нові підстави для звільнення з військової служби.

Статті

Країна
08.11.2024
09:00

Біженці з України: чому їм більше не раді в ЄС

Зміна європейської громадської думки щодо прийому українців, які тікають від війни, співпала зі скороченням для них гуманітарної допомоги, яку виділяють уряди країн ЄС. У такий спосіб європолітики відреагували на "соціальний запит" своїх виборців.
Країна
07.11.2024
10:54

Хочеться, щоб тепло було не тільки на душі. Як Дніпропетровщина розпочала опалювальний сезон

Критично важливі об’єкти продовжують забезпечувати генераторами – закривати цю потребу допомагають міжнародні партнери. На підприємствах тепло- та водопостачання створили запас палива.
Світ
06.11.2024
09:17

«Схема мирного врегулювання буде такою …». Російські ЗМІ про Україну

Завдання Россі, яка вже частково стала на військові рейки, - для початку звільнити лівобережну Україну, після втрати якої Київ не зможе чинити опір довго. Щодо самого Києва, то його явно не можна штурмувати в лоб: тільки блокада
Всі статті