Верещук підтримала Луганський медуніверситет і доручила вирішити проблемні питання щодо ліцензування й залучення студентів-іноземців до вересня

Віце-прем’єр-міністерка - Міністерка з питань реінтеграції тимчасово-окупованих територій Ірина Верещук провела окрему нараду щодо проблемних питань функціонування Луганського державного медичного університету й доручила вирішити їх на користь вишу до вересня. Нарада відбулась 10 серпня, пише Луганська ОВА у facebook.

 "Ви маєте підтримувати релокований освітній заклад! Приїдьте, розберіться, допоможіть оформити документи й отримати ліцензії", - звернулась Верещук до представників міністерства освіти за підлсумками наради. 

Зокрема, було розглянуто питання отримання ДЗ "ЛДМУ" ліцензій за спеціальностями: "Медична психологія", "Терапія та реабілітація", "Публічне управління та адміністрування в галузі охорони здоров’я", "Стоматологія" (розширення ліцензованого обсягу), "Фармація, промислова фармація". 

Як повідомив ректор університету Сергій Смірнов, відповідні ліцензійні справи з травня декілька разів подавались на розгляд МОН, однак щоразу повертались міністерством на доопрацювання з новими вимогами. Дотепер питання не вирішене.

Також було розглянуто ситуацію із блокуванням ДП "Інфоресурс" та МОН можливості поновлення до університету студентів медичних та фармацевтичних спеціальностей, які були відраховані більше року тому. 

"Університет постійно працює над залученням студентів, в тому числі іноземців, які вимушено перервали навчання через повномасштабне вторгнення РФ у 2022 році. Проте наявні перешкоди унеможливлюють подальше навчання цих здобувачів вищої освіти", - повідомив Смірнов.

Як писав "ОстроВ", з 2014 року університет працював у Рубіжному, після повномасштабного російського вторгенння його релокували до Рівного.

Статті

Донецьк
23.11.2024
13:01

Навчались вокалу дистанційно. Історія дитячого театру народної пісні з Покровська

Завдяки тому, що ми навчились якісно працювати в онлайн ще з часів ковіду, мої учні зараз перемагають та отримують високі звання лауреатів міжнародних конкурсів.
Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Всі статті