Верещук доручила Фонду держмайна підготувати перелік гуртожитків у регіонах для переселенців

Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук доручила Фонду державного майна України підготувати перелік гуртожитків в областях та надати ці дані місцевим органам влади для вирішення питання забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій у Телеграм.

Під головуванням Верещук відбулася нарада з питань житла для ВПО, учасники якої обговорили розроблення урядової Стратегії забезпечення житлом ВПО на 2025–2030 роки.

Зокрема йшлося про те, що для комплексного розв’язання цього питання необхідно провести системний аудит житлового фонду.

Як заявили учасники наради, "це дасть змогу визначити об’єкти державної власності, що розташовані на територіях відповідних областей і можуть бути придатні для тимчасового проживання переміщених осіб".

За результатами наради Верещук доручила Фонду держмайна підготувати перелік гуртожитків і надати список центральним органам виконавчої влади (балансоутримувачам) і місцевим органам влади.

Надалі вони мають спільно проаналізувати об’єкти та визначити, які з них можуть бути передані до комунальної власності.

Крім того, в межах Координаційних центрів підтримки цивільного населення при обласних військових адміністраціях доручено створити робочі групи, які опікуватимуться зазначеними питаннями.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті