Вересень став першим місяцем, коли РФ атакувала Україну дронами щодня

Російські окупанти у вересні цього року кожного дня запускали безпілотники по типу "Шахед" по території України, Силами ППО було збито 1107 дронів. Про це 30 вересня повідомляє Армія Inform.

Як повідомляється, цього місяця росіяни запускали свої безпілотники щодня. Частину з них було знищено силами протиповітряної оборони. Частина - втрачені під дією РЕБ, а ще декілька - залетіли на території Білорусі, або повернулись назад до Росії.

В середньому, щодня по території України запускалось по 44 "Шахеди". Зокрема, в ніч на 30 вересня ворог запустив по території Україні 76 засобів повітряного нападу - серед них 73 дрони по типу "Шахед". А от минулої ночі загарбники запустили всього 22 ударних дрони.

А в ніч проти 14 вересня запустили Україною 76 "Шахедів". ППО не збила чотири з них.

Нагадаємо, за останній тиждень РФ застосувала проти України майже 900 КАБів, більш ніж 300 "шахедів" і понад 40 ракет. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті