Великобританія і Нідерланди домовилися працювати над створенням коаліції винищувачів для України - Єрмак

Великобританія і Нідерланди домовилися працювати над створенням міжнародної коаліції винищувачів для України. Про це у Телеграм заявив глава Офісу Президента Андрій Єрмак.

"Маємо гарні новини з Ісландії, де розпочався саміт Ради Європи. Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак та прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте домовилися, що працюватимуть над створенням міжнародної коаліції винищувачів для забезпечення України бойовими повітряними можливостями, підтримуючи всім, від навчання пілотів до закупівлі літаків F16", - повідомив Єрмак.

"Нам потрібні винищувачі і ми дякуємо союзникам за рішення працювати у цьому напрямку. Зокрема, готовність навчати пілотів підтвердила також Бельгія. Також прем’єр-міністр Великої Британії підтвердив свою віру в те, що місце України - в НАТО. Лідери Великої Британії та Нідерландів погодилися з важливістю того, щоб союзники надавали довгострокову безпекову підтримку Україні", - зазначив Єрмак.

Як повідомлялося, 46 країн вирішили створити "реєстр збитків" для фіксації руйнувань, завданих росією Україні.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті