В Інституті війни прогнозують неможливість наступальних операцій рашистів через відсутність боєприпасів

Нездатність російської оборонно-промислової бази подолати дефіцит боєприпасів, ймовірно, перешкоджатиме здатності російських військ підтримувати наступальні операції на сході України у 2023 році. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Згідно зі звітом аналітиків, американські та українські чиновники заявили, що щодобова інтенсивність окупантів артилерійського вогню зменшилася на 75%, що є мінімумом з 24 лютого 2022 року.

У звіті ISW припускають, що російські війська, можливо, зменшили обстріли внаслідок скорочення поставок або, можливо, переглядають свою тактику, оскільки вичерпали запаси 122-мм і 152-мм калібру та інші резерви влітку 2022 року, припускаючи, що надмірні артилерійські атаки призведуть до швидших результатів.

"РФ тепер має перекидати додаткові снаряди з тилових районів і закуповувати додаткові боєприпаси в іноземних держав, щоб протидіяти такому недоліку, що призведе до зниження темпу стрілянини", - йдеться у звіті.

У ISW додали, що дефіцит боєприпасів і постачань росії рішуче перешкоджає просуванню російських військ.

Нагадаємо, російські окупанти за добу 11 січня завдали чотирьох ракетних ударів по цивільних об'єктах у Лимані та Часовому Яру на Донеччині. 

Статті

Донецьк
04.02.2025
22:20

“Князь”: Хочеш вижити і перемогти – навчись штурмувати!

І раптом – автоматна черга пройшла майже між нами, але трохи вище! Де він заховався?! Здогадка була правильною: в польовому туалеті. Звідти й лупив із калаша. Ну, «Мурчик» дав у відповідь. Кричу: «Здавайся!». А той: «Я свой!».
Країна
03.02.2025
16:00

Гривня: перевірка на міцність

Зрозуміло, що при такому розкладі, коли національна грошова одиниця тримається тільки на зарубіжному фінпідживленні – якось складно говорити про її стабільність і прогнозувати «світле майбутнє».
Донбас
02.02.2025
18:50

У Донецьку та Луганську почали грабувати награбоване. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня у ЗМІ окупованого Донбасу розгорнулася заочна дискусія про те, добре чи погано брати чуже. Молоді «республіки» запевняли, що все те, що вони вкрали в України, - це правильно, а от коли вкрадене починають віджимати в них, то це вже...
Всі статті