В Україні остаточно заборонили діяльність ОПЗЖ: суд відхилив апеляційну скаргу

Суд остаточно заборонив діяльність партії ОПЗЖ, відхиливши апеляційну скаргу 15 вересня. Про це повідомляє СБУ у своєму Телеграм-каналі.

"Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду України 15 вересня відхилив апеляційну скаргу проросійської політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" (ОПЗЖ) і таким чином остаточно заборонив її діяльність в нашій країні", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що рішення про заборону функціонування ОПЗЖ було прийнято на підставі указу Президента та рішення РНБО.

"Вони ґрунтувалися на доказах її деструктивної діяльності, зібрані у межах реагування СБУ на загрози національній безпеці", – сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що йдеться передусім про демонстративну підтримку та популяризацію агресивної антиукраїнської політики росії, як на рівні керівництва, так і рядових її членів.

Зазначається, що ОПЗЖ фактично ретранслювала офіційну позицію країни-агресора щодо України та завдавала значної шкоди інтересам нашої держави.

"Встановлено причетність провідних функціонерів ОПЗЖ до діяльності, що створює реальні загрози національним інтересам, безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що у держвласність передано активи кремлівської бізнес-структури, якою управляли "ставленики" ОПЗЖ.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті