В Україні кожна п'ята жінка зазнавала ризику домашнього насильства - Зеленська

В Україні кожна п'ята жінка зазнавала ризику домашнього насильства і лише кожна третя з цієї кількості жінок про це говорила. Про це під час презентації застосунку для протидії випадкам домашнього насильства заявила перша леді Олена Зеленська, - передає  Укрінформ.

"Кожна п'ята жінка зазнавала ризику домашнього насильства, але тільки кожна третя з них про це говорила", - зазначила дружина Президента.

Зеленська наголосила, що насильству і жорстокості не може бути ніяких виправдань, ні за яких умов. "Ми ніколи не будемо більше терпимими до насильства, ні до якого, ні у якій формі", - сказала вона.

Водночас вона заявила, що насильство краще попередити, ніж боротися з його наслідками.

Зі свого боку міністр внутрішніх справ Денис Монастирський зазначив, що так склалося, що у рф це явище є нормою, але це у жодному разі не має бути нормальним для нас.

"Це має бути дійсно нашою відмінністю, цивілізаційною, від ворога. І це (боротьба з домашнім насильством - ред.) - наша принципова позиція, яку ми маємо продовжувати розвивати", - сказав очільник МВС.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Всі статті