В Україні зареєстрували 120 тисяч дітей, котрі постраждали від війни, і їх більшає - Жолнович

Законопроєкт про основи соціальної захищеності дітей, які постраждали внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ проти України, вже підготовлений до другого читання; саме цей документ комплексно вирішує питання підтримки дітей, які постраждали через війну. Про це під час Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України сказала міністр соціальної політики України Оксана Жолнович, повідомляє Укрінформ.

"Так, справді, дітей, котрі постраждали від війни, більшає. Це діти, які визначені законом "Про охорону дитинства" та законом "Про гарантії для внутрішньо переміщених осіб". Таких дітей сьогодні зареєстровано 120 тисяч", - сказала Жолнович.

Вона зазначила, що наразі підготовлено до другого читання законопроєкт 9042-1, який комплексно вирішує питання підтримки дітей, що постраждали від війни, з точки зору персоналізації їхніх потреб.

Як повідомлялося, влітку Верховна Рада підтримала за основу законопроєкт №9042-1, що надає державну підтримку дітям, які постраждали внаслідок повномасштабної збройної агресії РФ. Інформація про дітей, а також про шкоду, завдану їм росією, міститиметься в Державному реєстрі дітей, які постраждали внаслідок збройної агресії.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті