В Україні запустили програму електронного резидентства uResidency

Програма електронного резидентства uResidency почала працювати в Україні. Про це повідомило Мінцифри 27 вересня.

"Поповнюємо держбюджет і посилюємо цифровий бренд України — запустили програму електронного резидентства uResidency", - йдеться у повідомленні.

"Прибираємо кордони для підприємців та масштабуємо український підхід до ведення бізнесу на весь світ. Усі знають нашу Дію, тепер й іноземці відчують на собі переваги цифрових послуг у смартфоні, які вже давно доступні українцям. Із uResidency іноземці з будь-якої точки світу реєструватимуть бізнес в Україні та оформлюватимуть послуги онлайн — від подання заявки на отримання статусу е-резидента до сплати податків", - розповіли у Мінцифри. 

Зазначається, що про запуск uResidency Михайло Федоров оголосив на Lviv IT Arena, яку організовує Львівський IT Кластер, 

"Стати е-резидентом в Україні простіше, ніж відкрити бізнес у будь-якій країні світу. Менш ніж 10 хвилин потрібно, щоб заповнити заявку на статус в застосунку чи на порталі uResidency. Після швидкої перевірки в консульстві е-резидент отримує КЕП та відкриває ФОП. Згодом навіть не доведеться відвідувати консульство для верифікації. Далі вся взаємодія автоматична — від відкриття банківського рахунку до виведення грошей", - йдеться у повідомленні. 

Для е-резидентів пропонуємо найвигідніші та найзручніші умови для ведення бізнесу:

  • жодних витрат на бухгалтера — оформлювати податкову декларацію і сплачувати податки за вас буде банк
  • податок лише 5% від суми прибутку
  • реєстрація бізнесу онлайн через мобільний застосунок та вебпортал без поїздок до України.

У Мінцифри додали, що uResidency допоможе поповнювати держбюджет України через оподаткування е-резидентів, розвивати банківську сферу та залучати додаткові іноземні інвестиції. А також популяризуватимемо Україну як цифрову державу. 

Зараз програма доступна громадянам Індії, Пакистану, Таїланду та Словенії. Далі список країн розширюватиметься. 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті