В Україні за рік зареєстровано 780 нападів на заклади охорони здоров'я – ВООЗ

В Україні зареєстровано 780 нападів на заклади охорони здоров’я за останній рік. Про це повідомив директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Ганс Клюге, виступаючи перед журналістами у Житомирі 17 лютого, пише сайт "Новини ООН".

"Я щиро захоплююся тим, як українська система охорони здоров'я зберігає свою життєстійкість, незважаючи на нелюдські, неприпустимі напади на заклади охорони здоров'я (загалом за рік зареєстровано майже 780 таких нападів), незважаючи на втому, стрес та вигоряння працівників охорони здоров'я", – зазначив Клюге.

Уточнюється, що пресконференція відбулася у рамках п'ятого за останній рік візиту Клюге до України. Директор Європейського бюро ВООЗ озвучив основні пріоритети роботи на сьогоднішній день: психічне здоров'я, а також реабілітацію та доступ до послуг охорони здоров'я на рівні місцевих громад.

Зазначається, що розширення психологічної допомоги населенню України стало головною темою візиту Клюге. За оцінками, майже 10 мільйонів українців можуть мати порушення психічного здоров'я, причому приблизно у 4 мільйонів людей такі порушення можуть проявлятися в помірній або важкій формі.

Раніше повідомлялося, що чверть українців можуть страждати від тяжких ментальних розладів через війну.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті