У Туреччині повідомляють, що угоду про розблокування українських портів буде підписано 22 липня

Адміністрація президента Туреччини Реджепа Ердогана анонсувала підписання документу про розблокування українських портів на п'ятницю, 22 липня. Про це повідомляє ВВС

"Церемонія підписання договору про экспорт зерна, на якій будуть присутні президент Реджеп Тайіп Ердоган та Генеральний секретар ООН Антоніу Гутєрріш, відбудеться у п'ятницу за участі представників України та росії", - йдеться у заяві.

Як повідомлялося раніше, експорт зерна з України може відбуватися з трьох портів: Одеса, Південний та Чорноморськ.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті