У РФ виник гострий дефіцит медичних препаратів, планові операції переносяться - ГУР

У РФ внаслідок міжнародних санкцій виник гострий дефіцит медичних препаратів. Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України у Telegram.

"В рф через введені санкції виник гострий дефіцит медичних препаратів, планові операції переносяться на невизначений термін", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що військові зс рф активно обговорюють наказ міністерства охорони здоров’я рф, згідно з яким всі регіони країни-окупанта зобов’язали створити недоторканий запас лікарських засобів на 4 місяці. 

На думку військових поява такого наказу може бути пов’язана з впливом міжнародних санкцій на економіку та реальною загрозою повної зупинки поставок медикаментів із-за кордону.

"У приватних розмовах російські хірурги визнають, що запас медикаментів різко зменшується і це вже впливає на проведення хірургічних операцій та на галузь в цілому. Відновлення запасів не проводиться. Через наявний дефіцит відзначається суттєве зростання цін на медичні препарати", - повідомляє ГУР.

Крім того, затверджені календарні графіки проведення планових операцій доводиться докорінно переглядати у зв'язку з гострою нестачею необхідних препаратів.

Як повідомлялось раніше, Канада у жовтні ввела нові санкції проти росії.

Статті

Країна
16.09.2024
20:13

Боротьба з нецільовими витратами бюджету під час війни. Досвід Запоріжжя

В ході ремонту автомобільної дороги Запоріжжя-Біленьке при улаштуванні нового дорожнього одягу підрядником нанесено вирівнюючий шар у 2 рази тонший, ніж визначено проєктом.
Донбас
15.09.2024
18:34

Донецький «історик і публіцист» придумав «російськомовний український націоналізм». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу продовжили відпрацьовувати свої тридцять срібняків і активно поширювати російські міфи про «ультранаціоналістичну Україну». Виходить досить незграбно, але ніхто й не вимагає від них дотримуватися історичної...
Країна
13.09.2024
16:15

Зростання цін та гривня: спокій зі знаком питання

Зберігши свою облікову ставку на рівні 13%, Національний банк України сигналізував: до кінця року різкого зростання цін у країні не очікується. А отже, і обвалу гривні.
Всі статті