У РФ очікують, що процедура анексії окупованих територій займе 12 днів

Процедура анексії окупованих росією територій України може зайняти 12 днів, що вдвічі довше, ніж анексія Криму у 2014 році. Про це повідомляють російські ЗМІ 28 вересня.

Згідно з російським сценарієм, після проведення так званих "референдумів про приєднання до РФ" президент РФ путін має визнати "незалежність" окупованих територій Запорізької та Херсонської областей. Нагадаємо, що росія визнала "незалежність" псевдореспублік "ДНР" та "ЛНР" ще 21 лютого 2022 року.

Як повідомляє "Комерсант", потім РФ має укласти договори з регіонами, які путін передасть на ратифікацію до російського парламенту разом із законопроектами про ухвалення нових суб'єктів.

Раніше речник верхньої палати Валентина Матвієнко заявила, що Рада Федерації розгляне питання "приєднання" 4 жовтня. Тобто вся процедура анексії, включаючи проведення "референдумів" з 23 вересня, може тривати 12 днів.

Як повідомлялося, ватажок "ДНР" Денис Пушилін найближчим часом вирушить до москви з підсумковими протоколами фейкового "референдуму" про вступ "республіки" до складу РФ.

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті