В окупованому Сєвєродонецьку ФСБ посилено перевіряє місцевих, за найменшу підозру – "на підвал"

Російські спецслужби збільшили свій штат в окупованому Сєвєродонецьку на Луганщині та активно шукають членів українського підпілля. Про це повідомив голова Сєвєродонецької військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк в ефірі "Апостроф TV" 28 серпня.

"У Сєвєродонецькій громаді територія перенасичена різного роду спеслужбовцями, військовою поліцією та ВСП. Люди потрапляють на "підвал" за найменшої підозри. Іноді повертаються, іноді – ні. Загарбники дуже прискіпливо ставляться до тих, хто перебуває у місті, особливо, коли це нові люди", - сказав він.

За словами Стрюка,  російські окупанти шукають підозрілих місцевих мешканців. Перевіряють документи, телефони, обшукують помешкання.

При цьому голова адміністрації повідомив, що в місті залишилися до 15 тисяч жителів, додавши, що у Сєвєродонецьку не працює жодне промислове підприємство. Окупанти їх зруйнували і нічого не відновили.

Як повідомляося, робітники сєвєродонецького "Азоту" замість зарплатні отримують від росіян гуманітарку.

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті