В окупованому Маріуполі будинки починають руйнуватися одразу після "ремонтів" 

Окупанти рапортують про відновлення десятків будинків у Маріуполі, але ремонти виявляються "фасадними". Про це у Телеграм повідомляє українська міськрада Маріполя.

"Ззовні будинок виглядає гарно, а ось всередині починаються проблеми. Зокрема, весною минулого року російські підрядники почали ремонт п’ятиповерхівки на проспекті Нахімова, 136. Роботи завершили, але у під’їздах на стінах вже з’явилися тріщини. Жителі у розпачі, бо вони хочуть лише нормально жити. До того ж одна з мешканок при виході з під’їзду, через високі пороги, спіткнулася та вибила руку. За словами жителів, підрядники просто вкрали плитку, яку мали покласти", - повідомляє міськрада. 

Зазначається, що з наслідками так званого ремонту зіткнулися й жителі будинку по проспекту Перемоги, 125. Будівлю було пошкоджено російськими обстрілами. У 2023 році тут замінили вікна. Проте, після опадів квартири залило водою, що викликало обурення мешканців. 

Окупанти роблять ремонти лише для «гарної картинки». Створити дійсно комфортні умови життя маріупольців вони й не прагнуть. Адже для них захоплене місто – лише можливість наживи та майданчик для створення пропаганди, констатується у повідомленні.

Статті

Країна
08.11.2024
09:00

Біженці з України: чому їм більше не раді в ЄС

Зміна європейської громадської думки щодо прийому українців, які тікають від війни, співпала зі скороченням для них гуманітарної допомоги, яку виділяють уряди країн ЄС. У такий спосіб європолітики відреагували на "соціальний запит" своїх виборців.
Країна
07.11.2024
10:54

Хочеться, щоб тепло було не тільки на душі. Як Дніпропетровщина розпочала опалювальний сезон

Критично важливі об’єкти продовжують забезпечувати генераторами – закривати цю потребу допомагають міжнародні партнери. На підприємствах тепло- та водопостачання створили запас палива.
Світ
06.11.2024
09:17

«Схема мирного врегулювання буде такою …». Російські ЗМІ про Україну

Завдання Россі, яка вже частково стала на військові рейки, - для початку звільнити лівобережну Україну, після втрати якої Київ не зможе чинити опір довго. Щодо самого Києва, то його явно не можна штурмувати в лоб: тільки блокада
Всі статті