В окупованому Лисичанську "ремонтники-гастролери" масово грабують багатоповерхівки

У тимчасово окупованому Лисичанську Луганської області бригади з ремонту будинків, які приїхали з РФ, масово грабують квартири місцевих жителів. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор. 

"Гастролери-ремонтники продовжують огляд-обшук багатоповерхівок Лисичанська. Після таких ознайомчих рейдів з домівок зникає все, що припадає їм в око. 

Звісно, вскривають й житло, де їм не відчиняють через відсутність господарів. Ніхто нові двері не встановлює навіть показово – квартири залишаються відчиненими", - наголосив Лисогор. 

Як повідомлялося, у .Новодружеську на Луганщині окупанти масово завантажують у вантажівки майно жителів, які виїхали

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Всі статті