В захопленому Лисичанську люди ризикують втратити житло, навіть якщо підтвердили "право на житло" в окупаційній адміністрації

В окупованому Лисичанську Луганської області в жителів можуть відібрати житло, навіть якщо "право на нього" вже підтвердили в так званій "адміністрації" міста. Про це 8 червня в Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"Окупаційну владу Лисичанська не зупиняють запроваджені законодавчі акти так званої "лнр". Навіть якщо господар квартири з'явився в термін, який встановила окупаційна адміністрація, підтвердив право власності на житло, це не гарантує йому абсолютно нічого", - заявив чиновник.

Йдеться як про примусовий розтин і мародерство, так і про заселення у квартиру "невідомих осіб", яким сподобалося житло. Лисогор підкреслив, що навіть придумані окупантами "правила гри" не працюють - особливо в Лисичанську.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в захопленому росіянами Сєвєродонецьку погіршилася епідеміологічна ситуація.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті