В окупованому Бердянську педагоги-зрадники хочуть, щоб діти перестали вивчати українську мову та літературу

У окупованому Бердянську педагоги-зрадники пропонують школярам писати заяви на відмову від вивчення української мови та літератури. Про це заявив мер Мелітополя Іван Федоров у Телеграм 25 жовтня.

"Рашисти взялися за деукраїнізацію тимчасово окупованих територій. Окупанти вчергове піймалися на власній брехні. Школярам Бердянська педагоги-зрадники вже пропонують писати заяви на відмову від вивчення української мови та літератури. Не за горами такі ж заяви і від мелітопольських колаборантів. Тож всі обіцянки гауляйтерів про те, що діти на окупованих зможуть вивчати рідну мову, очікувано виявилися брехнею", - написав він.

Як повідомлялося, маріупольських батьків примушують віддавати дітей до шкіл окупантів. В зв’язку небежанням батьків віддавати дітей в школи під окупацією та намаганням долучити до онлайн освіти в Україні окупаційна влада Маріуполя вдається до прямих погроз позбавлення батьківських прав та вилучення дітей з родин.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті