В окупованій Запорізькій області рашисти влаштовують обшуки, щоб знайти патріотів

Російські війська разом із колаборантами посилили пошуки українських патріотів у Запорізькій області. Про це 26 грудня повідомляє Генштаб ЗСУ.

"У населеному пункті Токмак Запорізької області російські загарбники посилили адміністративно-поліцейські заходи. Військовослужбовці разом із місцевими колаборантами вишукують патріотично налаштованих українських громадян", - повідомили військові.

У рамках цих пошуків рашисти перевіряють особисті ноутбуки та телефони місцевих мешканців. Також обшуки проводять у квартирах та будинках.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти влаштували обшуки у навчальних закладах Луганщини у пошуках українських книг.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк
20.03.2025
14:57

Оборонець Маріуполя Владислав Івахов: Серед тюремників були осатанілі садисти

Я б їх убив. Або спочатку зробив би те саме, що вони з нами творили, судив, а потім… все одно убив би. Один із моїх одногрупників досі в полоні: знаю, що він переживає буквально щомиті в каторжних катівнях.
Світ
19.03.2025
12:38

«Нам таке перемир'я абсолютно не потрібне». Російські ЗМІ про Україну

«Якщо домовленості заваляться і Трамп вирішить умити руки, то все, звісно, продовжиться. Причому на допомогу європейців Україна може особливо не розраховувати. Щоб розкрутити свій ВПК, Європі потрібно років 10, не менше».
Країна
17.03.2025
16:00

Політолог Костянтин Матвієнко про перспективи перемир'я: Путін буде тягнути час, це його звична тактика

Росія в жодному разі не погодиться на перемир'я, тому це все марні розмови. Чесно кажучи, можна погоджуватися на всі вимоги Трампа, тому ще все одно Путін не піде на пропозиції, які буде висувати президент США.
Всі статті