В Одеській області через дронову атаку РФ постраждав термінал для експорту зерна

Російські війська під час атаки в ніч на 11 липня спрямували на зерновий термінал одного з портів в Одеській області дрони-камікадзе, два з яких влучили в адмінбудівлю припортового об'єкту. Про це повідомили в Оперативному командуванні "Південь".

Зазначається, що з акваторії Чорного моря ворог спрямував на південь країни кілька хвиль ударних безпілотників типу "Shahed-136".

"Підступний план атаки зернового терміналу одного з портів Одещини сили протиповітряної оборони не дали реалізувати – 22 дрони-вбивці знищено, проте два влучили в адмінбудівлю припортового об'єкту", - йдеться в повідомленні.

Через падіння уламків збитих дронів сталося займання двох припортових терміналів, в тому числі зернового. Наразі пожежі ліквідовано.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Країна
08.04.2025
11:08

Новий механізм виплат пенсій українцям на окупованих територіях та ВПО: менше дискримінаційних норм

Тепер пенсіонери, незалежно від дати переміщення, мають однакові умови для отримання пенсійних виплат. Вони можуть вибирати банк для отримання пенсії з 46 доступних установ, а також отримувати виплати через "Укрпошту".
Всі статті