В МЗС розповіли про вивезення з ізраїльського міста пораненого українського хлопчика та розшук громадян, які вважались зниклими

З ізраїльського міста Сдерот вдалось вивезти українського хлопчика, який отримав поранення. Про це повідомили у зведенні оперативного штабу МЗС України щодо ситуації в Ізраїлі від 12:24 9 жовтня.

"Українські дипломати провели успішну рятувальну операцію - вивезли із міста Сдерот українського хлопчика, який отримав поранення під час нападу бойовиків. Нині він перебуває в безпечному місці під опікою посольства. Йому надано медичну та психологічну допомогу", - сказано в повідомлені.

Зазначається, що також вдалося розшукати п'ятьох громадян, які вважалися зниклими на півдні Ізраїлю. Водночас з'явилася інформація про можливу загибель інших двох українців поблизу Сектора Газа, її перевіряють.

"Загалом за минулу добу оперативний штаб МЗС України опрацював понад 200 звернень громадян. Фіксуємо масове скасування авіарейсів. Шукаємо рішення для допомоги нашим людям виїхати з країни", - пише відомство.

Крім того, українські дипломати отримали інформацію про можливу загибель українця в Секторі Газа. 

"Очікуємо офіційного підтвердження", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Ізраїль поновив контроль над усіма населеними пунктами біля кордону з Сектором Газа.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Всі статті