У Мінкульті пообіцяли декомунізувати "Батьківщину-Мати" за півроку

Герб СРСР зі щита київського монумента "Батьківщина-Мать" почнуть демонтувати за півроку. Про це повідомив міністр культури України Олександр Ткаченко в ефірі національного телемарафону 7 серпня.

"Думаю, що після затвердження має пройти близько півроку або трохи більше для того, щоб ми впритул приступили до робіт", - сказав Ткаченко.

Міністр уточнив, що Музей Другої світової війни у ​​Києві, який несе за монумент відповідальність, вже подав план подальших дій щодо "декомунізації" постаті Батьківщини-Матері. Він передбачає технічне обстеження, а також залучення спеціалістів для складання проектної документації.

Як раніше повідомлялося, "Батьківщину-Мати" у Києві підсвітили квітами державного прапора.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті