В Маріуполі окупанти знесли зруйновану будівлю першої Маріїнської жіночої гімназії 1894 року

Окупаційна "влада" Маріуполя знищила історичну будівлю першої Маріїнської жіночої гімназії 1894 року, у якій розміщувалася школа-колегіум. Про це 23 жовтня повідомила Маріупольська міська рада.

"Російські загарбники продовжують нищити нашу історію, культуру, архітектурні пам‘ятки. Будівлі, які були невіддільною частиною пам‘яті та історії Маріуполя, тепер перетворилися на груду каміння", - йдеться у повідомленні.

Так, окупанти остаточно доруйнували будівлю першої Маріїнської жіночої гімназії, побудовану в 1894 році, у якій розміщувалася колегіум-школа №1. Вона змогла пережити Першу та Другу світові війни. 

"Але у 2022 році росіяни зруйнували будівлю…Тепер замість неї пустир", - зазначили в міськраді.

Як повідомлялося, понад 70% містян не підтримують окупаційну "владу" Маріуполя та чекають на Україну.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Всі статті