У Китаї раптом усвідомили, що громадянська інфраструктура України не повинна обстрілюватися

Китай наголошує на необхідності захисту мирного населення та об’єктів цивільної інфраструктури в Україні, які зазнають обстрілів. Про це заявив на засіданні Ради Безпеки ООН заступник постійного представника Китаю при ООН Ген Шуан, передає Укрінформ.

Китайський дипломат заявив, що "сторони мають сприяти евакуації населення й надавати йому гуманітарну допомогу".

"Критично важлива інфраструктура, така як атомні електростанції, енергетичні трубопроводи та мости, має величезне значення для громадської безпеки та соціальної стабільності й не повинна ставати об'єктом воєнних атак", - наголосив Ген Шуан.

За його словами, Китай "співпереживає українському народу, який постав перед труднощами".

"З наближенням зими мільйони людей, особливо вразливі групи населення, такі як жінки та діти, потребують гуманітарної допомоги для підтримання своїх основних засобів для існування", - додав Ген Шуан.

Китай закликає міжнародну спільноту продовжувати надавати допомогу Україні, сказав дипломат.

"Як відповідальна країна Китай відіграватиме конструктивну роль у сприянні мирним переговорам і робить значний внесок у пом'якшення гуманітарної кризи", - зауважив Ген Шуан.

Як раніше повідомлялося, МЗС Китаю закликало своїх громадян виїхати з України "якнайшвидше".

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті