В Ірпені на Київщині через відключення світла ввели графіки обмеження водопостачання

В Ірпені (Київська область) через довгострокові відключення світла і надмірний полив сталося критичне падіння тиску в мережі водопостачання, тому для стабілізації ситуації в місті вводять тимчасові графіки обмеження водопостачання. Про це повідомив у Телеграм мер міста Олександр Маркушин.

За його словами, графік водопостачання по місту наступний:

з 17:00 до 22:00 - вода матиме достатній тиск;

з 22:00 - вода подаватиметься із заниженим тиском (на верхніх поверхах можлива її повна відсутність) - щоб встигнути наповнити резервуари на наступну добу.

"На балансі "Ірпіньводоканалу" перебувають сотні об'єктів. Критична інфраструктура водоканалу, що відповідає за подачу води у водопровідну мережу міста, має потужні генератори і працює безперебійно. Але забезпечити генераторами всі відключені свердловини (їх 60) і головне контролювати їхню роботу - завдання практично непідйомне для наших ресурсів", - написав Маркушин.

За його словами, проблема в ці спекотні дні нагальна в багатьох громадах України, через що столиця вдвічі зменшила подачу води в Ірпінь.

Нагадаємо, раніше в Донецькій області скоротили водопостачання до Слов'янська, Краматорська, Дружківки та Костянтинівки. 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті