В Чернігові відкрили модульне містечко для 112 родин переселенців

Модульне містечко для 112 родин ВПО, збудоване завдяки зусиллям Українського Червоного Хреста, відкрили в Чернігові. Про це повідомила пресслужба Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ).

"Сьогодні в Чернігові відбулося офіційне відкриття модульного містечка для внутрішньо переміщених осіб. Йдеться про 7 багатоквартирних двоповерхових будинків, де розміщено 112 квартир. Квартири повністю укомплектовані як побутовою технікою, так і меблями для комфортного проживання", - ідеться в повідомленні.

 Для будівництва модульного містечка Український Червоний Хрест залучив майже 157 млн гривень. Окрім того, на випадок аварійних відключень сьогодні також передано два генератори, потужністю 100 кВт.

«Цей проєкт був одним з перших у напрямку відновлення від Українського Червоного Хреста. І ми щасливі, що встигли до зими та холодів. Хочу подякувати міській владі, і, звичайно, нашим партнерам — Британському та Австрійському Червоному Хресту, які також доклали зусиль, аби це будівництво стало можливим. Сподіваюсь ті, хто проживатимуть у цьому містечку, відчуватимуть той комфорт та любов, з якими ми це містечко будували», - наголосив Максим Доценко, генеральний директор Національного комітету Українського Червоного Хреста. Для будівництва модульного містечка Український Червоний Хрест залучив майже 157 млн гривень. Окрім того, на випадок аварійних відключень сьогодні також передано два генератори, потужністю 100 кВт.

 «Від імені громади Чернігова хочу подякувати Українському Червоному Хресту і його підрозділам, які долучилися до будівництва містечка, в якому проживають, на жаль, не від гарних умов, люди, які втратили власне житло внаслідок варварської агресії рф. Те, що нас світ підтримує й фінансує такі проєкти, показує нашим мешканцям і всім українцям, що ми не самотні в цій боротьбі за демократію, свободу, незалежність», — сказав під час зустрічі в.о. міського голови Олександр Ломако.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті