УПЦ МП відмовилися виконувати рішення Конституційного Суду та визнавати своє російське походження (ФОТО)

Керівництво Української православної церкви Московського патріархату відмовилося виконувати рішення Конституційного суду України про перейменування організації із зазначенням її належності до Російської православної церкви. Про це повідомляється на офіційному сайті юридичного відділу церкви.

Головним аргументом проти перейменування церковники називають відсутність юридичних підстав цього кроку.

"Конституційний суд України визнав закон про перейменування конституційним. Водночас слід зазначити, що рішення Конституційного суду не зобов'язує Українську Православну Церкву змінити свою назву, воно лише стосується відповідності закону про перейменування Конституції України", - заявив керівник юридичного відділу УПЦ МП .

Тим часом закон зобов'язує УПЦ МП змінити назву на Російську православну церкву в Україні. Відсутність у нинішній назві вказує на те, що УПЦ є частиною російської церкви вводить мирян в оману.

РПЦ у свою чергу не приховує, що всі парафії та єпархії УПЦ МП є організаціями російської церкви.

 

Як повідомлялося раніше, у УПЦ МП закінчується термін угоди на оренду двох монастирів у Києво-Печерській Лаврі.

Статті

Донбас
23.02.2025
18:06

Жителям зруйнованої Авдіївки наказали вірити в швидке відродження міста. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу радісно передруковували російські коментарі з приводу зовнішньополітичних кроків Дональда Трампа, додавали «експертні» думки доморощених «політологів» з цього приводу. Однак місцевий порядок денний теж...
Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Всі статті