Українці влаштували у центрі Дюссельдорфа відеовиставку про війну (ФОТО)

Українські активісти організували на набережній Дюссельдорфа відеовиставку про війну РФ, щоб наочно показати німецькому суспільству повсякденну реальність багатьох українців. Про це "Європейській правді" повідомила учасниця ініціативної групи Марія Карплюк 14 серпня.

Виставку назвали "Реальність за 1500 км". Увечері 13 серпня протягом кількох годин для перехожих на набережній Рейну транслювали з проектора відео руйнувань в українських містах і селах внаслідок війни. Імпровізованим екраном для трансляції стала стіна центрального променаду міста.

Поруч розмістили мольберти з фотографіями-імітаціями краєвидів з українських вікон. На них підписали назви міст, де були зроблені кадри, та для наочності - назви німецьких міст з подібною кількістю населення, як то Маріуполь = Дюссельдорф, Харків = Гамбург, Вінниця = Бонн, Київ = Берлін, Iрпінь = Меeрбуш, Миколаїв = Дортмунд.

За словами організаторів, таким чином вони хотіли унаочнити реалії багатьох українців для німецького суспільства та донести необхідність підтримувати Україну, у тому числі зброєю.

Раніше ця ж ініціативна група організувала у Дюссельдорфі демонстрацію із закликом визнати Росію державою-терористом, на неї вийшли близько 400 осіб. 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті