Україні потрібні далекобійні ракети до HIMARS для швидшого завершення війни - Подоляк

Що далі летітимуть ракети HIMARS, то швидше закінчиться війна. Про це повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк сьогодні у Twitter.

"Проста логіка: що далі летітимуть ракети HIMARS (100+ кілометрів), то швидше закінчиться війна", - написав він.

За його словами, дальнобійні ракети дозволять зменшити втрати серед мирного населення, економічний тиск на Європу та російський міграційний та продовольчий шантаж. 

"HIMARS – чудовий "вимикач" російської пихи", - підкреслив він.

Як повідомлялось раніше, США виділили новий пакет військової допомоги, що включає HIMARS та безпілотники.

Разом з тим США поки не передають Україні ракети до HIMARS дальністю до 300 км.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті