Україна готова до переговорів із росією, але вже без путіна - Зеленський

Україна готова вести переговори з росією, але не за правління путіна. Про це 30 вересня у відеозверненні заявив Володимир Зеленський.

"Очевидно, що з цим російським президентом це неможливо. Він не знає, що таке гідність та чесність. Тому ми готові до діалогу з росією, але з іншим президентом", - заявив глава держави.

Також Зеленський додав, що Україна була і залишається лідером у переговорних зусиллях. І саме від нашої країни російське керівництво отримувало пропозицію домовитися про співіснування на рівних, чесних, гідних та справедливих умовах.

Нагадаємо, що в рамках цього звернення Володимир Зеленський також заявив, що Україна подає заявку до НАТО у прискореному порядку.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Луганськ
26.03.2025
15:58

Головне – не порівнювати! Луганський щоденник

Це повний розрив для всіх тут. Як їм дозволили повернутись? Адже це навіть не про них, а про нас. Як нам працювати з ними і вдавати, що все нормально.
Всі статті