Україну й надалі підтримуватимуть до справедливого фіналу у цій війні – Подоляк

Україну й надалі підтримуватимуть її міжнародні партнери у повному обсязі до справедливого фіналу у цій страшній війні. Про це повідомив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк сьогодні у Twitter.

"Іноді існує думка, що вибори в тій чи іншій країні з демократичного, проукраїнського табору (у тому числі в США) змінять формат підтримки України або взагалі припинять її. Звісно, це не так", - вважає він.

За його словами, для того, щоб справді припинити підтримку України, будь-який політик-кандидат мав би вийти і прямо сказати: "Ми боїмося Росії; ми хочемо програти слабкій Росії; ми завжди брехали вам, що базові цінності, такі як свобода та демократію варто захищати; ми хочемо, щоб хаос, війни, тероризм, беззаконня, спонсоровані Росією, прийшли у світ; ми хочемо, щоб українці, які захищають свою землю, свої сім'ї, свої будинки, загинули, і ми хочемо, щоб ви жили у світі, де немає жодних правил та міжнародного права".

"Звісно, це неможливо. Звичайно, ніхто не прийме здачу демократії країні, що вже програла (РФ). Звісно, Україну й надалі підтримуватимуть у повному обсязі до справедливого фіналу у цій страшній війні. Тому не витрачайте свої емоції на оцінку фейків, проросійської пропаганди та відвертої дурості", - зазначив Подоляк.

Як повідомлялося раніше, один з можливих кандидатів у президенти США від Республіканської партії Вівек Рамасвамі представив зовнішньополітичну платформу, заявивши, що у разі обрання президентом визнає право росії на окуповані нею території України.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті