Українці в Ротердамі вийшли на акцію проти компанії Dove: вона досі працює в РФ

Українські активісти у Роттердамі принесли до корпоративного офісу Unilever білборд із зображенням поранених українських військових, які позують у стилі реклами Dove. Про це "ОстроВу" повідомили учасники акції 11 серпня.

Таким чином українці висловили протест проти ведення бізнесу у росії. «Реклама» показує людську ціну податкових внесків, сплачених Unilever в бюджет російської держави.

Незважаючи на минулорічну обіцянку компанії Unilever «переглянути» свою діяльність в РФ, її чистий прибуток збільшився на 91% з 4,9 млрд руб. до 9,2 млрд руб. Податкові внески Unilever в 2022 році оцінюються в понад 331 мільйонів доларів.

Цього року на Unilever також поширювався новий російський закон, який зобов’язуває усі великі компанії безпосередньо долучитися до військових дій, надавши 3000 своїх співробітників до призову на військову службу російських збройних сил.

Після того, як наприкінці червня Путін підтвердив, що ПВК Вагнер, яку уряд Великої Британії визнає терористичною організацією, фінансується безпосередньо російською державою, до нового генерального директора Unilever Гайна Шумахера є серйозні питання, на які слід негайно дати відповіді щодо діяльності компанії в РФ.

«Сьогодні ми принесли сюди зображення хоробрих поранених ветеранів української армії, щоб показати справжню ціну бізнесу Unilever у росії. Ми вважаємо, що працівникам Unilever важливо знати правду про те, як їх роботодавець віддає мільйони податків державі, яка вбиває мирних жителів. Деякі світові компаній вже покинули ринок росії. Ми сподіваємося, що тиск з боку української громади, а також зі сторони співробітників Unilever змусить компанію нарешті припинити фінансування війни. Час виправдань закінчився», - заявила Катя Комлач, волонтер Фундації  «Українці у Нідерландах».

Як повідомлялося раніше, Нідерланди передали Україні медичні комплекси для роботи в польових умовах

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті