Українські воїни за добу знищили склад боєприпасів та збили вертоліт Ка-52 окупантів

Українські війська напередодні знищили склад боєприпасів, а також збили гелікоптер Ка-52 та безпілотник "Мерлін-ВР" окупантів. Про це 19 січня у ранковому зведенні повідомляє Генштаб ЗСУ.

"Підрозділи ракетних військ та артилерії Сил оборони України за добу вразили 3 пункти управління, 5 районів зосередження окупантів, 1 склад боєприпасів та 2 інші важливі об'єкти ворога", - повідомили наші військові.

Своєю чергою, наша авіація завдала 13 ударів по районах зосередження окупантів, а також три удари по позиціях ворожих зенітно-ракетних комплексів. Також силам ППО вдалося збити ворожий гелікоптер Ка-52 та БПЛА "Мерлін-ВР".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти втратили 100 елітних військових за добу у Луганській області на Сватівському напрямку.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
06.04.2025
19:12

Чужі тут ходять: дуже тимчасовий «уряд». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня авторів публікацій у місцевих Телеграм-каналах та інших пабліках потягнуло на філософію. Зрадники розумними словами намагалися довести, що Батьківщину вони не зраджували, що вона завжди була їм чужою. Важко повірити, що ці люди до...
Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Всі статті