Українські військові отримають понад 500 безпілотників та оптико-електронних комплексів в межах проєкту "Армія дронів"

Українські військові отримають понад 500 безпілотників та оптико-електронних комплексів в межах проєкту "Армія дронів". Про це повідомляться на сайті Держспецзв’язку.

Українським захисникам передадуть:

  • 6 безпілотних авіаційних комплексів Flirt-cetus 
  • 3 квадрокоптери DJI M300
  • 40 безпілотних авіаційних комплексів STEN-2
  • 100 безпілотних авіаційних комплексів Phoenix 03 Heavy UCAV
  • 5 квадрокоптерів DJI MAVIC 3 Е
  • 18 квадрокоптерів Mavic 3T
  • 6 безпілотних авіаційних комплексів R-18
  • 45 безпілотних авіаційних комплексів SkyKnight 
  • 6 безпілотних авіаційних комплексів Penguine MK-2
  • 2 безпілотних авіаційних комплекси EOS C VTOL

А ще – 290 оптико-електронних комплексів артилерійської розвідки «Сова», для визначення координат ворожих цілей та корегування вогню. 

Вся техніка була закуплена за кошти, зібрані через фандрейзингову платформу UNITED24. 

«Наша найважливіша мета – зробити все можливе, щоб українські військові могли не тільки ефективно, а і без втрат виконувати бойові завдання, протистояти ворогу. Продовжуємо працювати над забезпеченням армії і безпілотниками, й іншими сучасними технологіями. Дякую усім, хто допомагає боротися з ворогом, хто не втомлюється підтримувати наших захисників, зокрема – і через платформу UNITED24», – зазначає голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь.

Окрім того, закуплені 22 позашляховики Renault Duster, які використовуватимуть для забезпечення урядовим звʼязком військових командирів, представників сил безпеки і оборони, військово-цивільних адміністрацій. Авто працюватимуть у районах ведення бойових дій, на звільнених територіях, там, де вузли зв’язку зруйновані ракетними обстрілами. Також транспорт буде задіяний у разі потреби оперативного реагування на надзвичайні події на об’єктах критичної інфраструктури. Зараз передаємо 13 з-поміж 22 позашляховиків, інші будуть поставлені до вересня.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті