Україна посіла друге місце у світовому рейтингу благодійності

Цього року Україна стала другою в рейтингу Світового індексу благодійності, піднявшись із 10-го місця, яке посідала у 2022 році.Про це повідомляється на сайті британської організації Cafonline.org, передає Укрінформ.

Перше місце за благодійністю займає Індонезія, яка є найщедрішою країною світу шостий рік поспіль. На третьому – Кенія, слідом Ліберія і замикає п’ятірку США.  

Як зазначається, Світовий індекс благодійності дає уявлення про те, як люди беруть участь у соціальній діяльності на благо своїх громад і сприяють зростанню благодійності у всьому світі. Вперше індекс опублікували після глобальної фінансової кризи 2010 року.

Вищий бал в рейтингу (зі 100 можливих) свідчить про те, що більша частина населення залучена до благодійності. Україна цього річ отримала 62 бали, а Індонезія 68.

Загалом 72% населення світу, або 4,2 мільярда людей, беруть участь у благодійності.

Як повідомлялось, в Україні від початку розв’язаної росією повномасштабної війни офіційно зареєстровано близько 9 тисяч благодійних фондів. А трьом найбільшим благодійним фондам України за перші 6 місяців 2023 року задонатили 8,4 мільярда грн.

Світовий рейтинг благодійності — дослідження, яке проводить британська благодійна організація Charities Aid Foundation (CAF) на підставі даних всесвітнього опитування компанії Gallup World View. У цьому дослідженні беруть участь понад 150 тисяч респондентів із 153 країн.

Місце країни в рейтингу залежить від середнього значення за трьома показниками: пожертвування приватними особами грошей благодійним організаціям; робота приватних осіб як волонтерів; надання громадянами допомоги незнайомим людям, котрі її потребують.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті