Україна посіла друге місце у світовому рейтингу благодійності

Цього року Україна стала другою в рейтингу Світового індексу благодійності, піднявшись із 10-го місця, яке посідала у 2022 році.Про це повідомляється на сайті британської організації Cafonline.org, передає Укрінформ.

Перше місце за благодійністю займає Індонезія, яка є найщедрішою країною світу шостий рік поспіль. На третьому – Кенія, слідом Ліберія і замикає п’ятірку США.  

Як зазначається, Світовий індекс благодійності дає уявлення про те, як люди беруть участь у соціальній діяльності на благо своїх громад і сприяють зростанню благодійності у всьому світі. Вперше індекс опублікували після глобальної фінансової кризи 2010 року.

Вищий бал в рейтингу (зі 100 можливих) свідчить про те, що більша частина населення залучена до благодійності. Україна цього річ отримала 62 бали, а Індонезія 68.

Загалом 72% населення світу, або 4,2 мільярда людей, беруть участь у благодійності.

Як повідомлялось, в Україні від початку розв’язаної росією повномасштабної війни офіційно зареєстровано близько 9 тисяч благодійних фондів. А трьом найбільшим благодійним фондам України за перші 6 місяців 2023 року задонатили 8,4 мільярда грн.

Світовий рейтинг благодійності — дослідження, яке проводить британська благодійна організація Charities Aid Foundation (CAF) на підставі даних всесвітнього опитування компанії Gallup World View. У цьому дослідженні беруть участь понад 150 тисяч респондентів із 153 країн.

Місце країни в рейтингу залежить від середнього значення за трьома показниками: пожертвування приватними особами грошей благодійним організаціям; робота приватних осіб як волонтерів; надання громадянами допомоги незнайомим людям, котрі її потребують.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті