Україна отримає 335 млн євро допомоги від Європейської комісії. Куди спрямують кошти

Європейська комісія надасть 335 млн євро допомоги в межах програми "Підтримка Євросоюзу для відновлення та реформ". Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі 31 жовтня.

"Україна отримає 335 млн євро допомоги від Європейської комісії. Сьогодні затвердили угоду про фінансування програми "Підтримка Євросоюзу для відновлення та реформ". Кошти будуть виділені після її підписання", - написав Шмигаль.

Також голова уряду додав, що кошти будуть спрямовані на відбудову енергетичної інфраструктури, допомогу бізнесу, антикорупційні заходи, захист довкілля та цифровізацію.

Як повідомлялось раніше, мінфін залучив майже $2,8 млрд грантів і пільгового фінансування від міжнародних партнерів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Світ
23.04.2025
14:45

«Точкою, до якої мають бути досягнуті важливі домовленості, має стати 9 травня». Російські ЗМІ про Україну

Якщо США все ж таки відмовляться від посередницьких зусиль із врегулювання українського конфлікту, це стане публічною поразкою Трампа, який ще під час передвиборчої програми обіцяв покінчити з конфліктом.
Всі статті