У ЗСУ створюють єдину службу патронації членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти й полонених військовослужбовців

У ЗСУ створюється єдина система по роботі з членами сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти, полонених військовослужбовців - служби супроводу (патронації). Про це розповів начальник Центрального управління цивільно-військового співробітництва Генштабу ЗСУ полковник Олександр Кутков 6 серпня, - пише Генштаб ЗСУ у facebook.

"Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Олександр Сирський затвердив Концепцію впровадження соціального супроводу військовослужбовців та членів їхніх сімей у системі цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та Дорожню карту. Головна мета створення такої системи - піклування про родини військовослужбовців та їх загальне інформування, супровід поранених у закладах охорони здоров'я, координація та зв'язок із сім'ями полонених, зниклих безвісти, загиблих (померлих)", - пише Генштаб.

"Відповідні підрозділи будуть розгорнуті в складі вже діючих штатних підрозділів цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, які мають окрему структуру та вертикаль на всіх рівнях військового управління", - цитуються слова Куткова.

Зазначається, що першочергово служби соціального супроводу будуть комплектуватися військовослужбовцями, звільненими з полону, та військовослужбовцями, які через поранення чи стан здоров’я не можуть брати участь у бойових діях. Відповідні рішення уже прийняті Головнокомандувачем ЗС України.

"Відповідно до спільної Директиви Міністра оборони України та Головнокомандувача ЗС України невдовзі служби патронації стануть штатними підрозділами у Збройних Силах України, що виведе підтримку військовослужбовців та їхніх сімей на новий якісний рівень", - йдеться в повідомленні Генштаба.

Раніше повідомлялось, що Україна повернула ще 95 захисників із російського полону.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті