У застосунку "Мрія" можна буде проводити батьківські збори

Після запуску у повну силу освітнього застосунку "Мрія" батькам школярів буде легше залучатися до освітнього процесу. Про це РБК-Україна заявив співкерівник проєкту Максим Ілюхін.

"Через перевантаженість власними справами дорослі часто не мають змоги допомогти дитині із домашнім завданням чи новим предметом. З роками вони втрачають контакт та розуміння навчального контексту дітей. Завдяки Мрії батьки знатимуть не тільки поточні оцінки, а й навички, здібності, інтереси та захоплення дитини", - зазначив Максим Ілюхін.

За його словами, у бета-версії застосунку для батьків доступні:

  • розклад, оцінки, завдання. Це розгорнута відповідь на запитання: "Як там у школі?" Батьки зможуть побачити все, що їм цікаво про дитину: план дня і список завдань, відвідуваність, досягнення та відгуки вчителів. Це дасть глибше розуміння досягнень дитини, ніж оцінки в щоденнику.
  • результати навчання - загальна динаміка досягнень, а не лише поточні оцінки. Це інформативніше ніж стандартний табель, адже система підсвічує, на що варто звернути увагу і дає прості рекомендації. У фокусі системні зміни результатів з предмета, відвідування, зворотний зв'язок вчителів.
  • бібліотека контенту за інтересами - відео про розмови з дітьми на чутливі теми, освітні серіали від "Дія.Освіта", а також відео з порадами щодо саморозвитку та підприємницької діяльності
  • безпечні чати на базі Signal для спілкування з класним керівником, вчителями та батьками однокласників замість різних месенджерів і дзвінків. 

Нагадаємо, у Мінцифрі заявили, що освітній застосунок "Мрія" вже працює в 40 школах України. 

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті